PŘIJĎTE OCHUTNAT NAŠI DOBROU KÁVU

Každé zrnko pomáhá

V naší kavárně spolupracujeme s Teamcaffe. Jedná se o sociální podnik, který dodává výbornou kávu, kterou si u nás můžete ochutnat. Podporují ale i řadu dalších skvělých projektů. Každé zrnko pomáhá a my rádi pomáháme s nimi. 

Srdečně vás zveme na akce pro celou rodinu, ale také k odpočinku v naší komunitní kavárně, kde podáváme kvalitní kávu. Nabízíme vám širokou škálu možností využití prostor centra: coworking, dětský koutek, workshopy, knihovnu, volnočasové aktivity, ale i prostor pro dobrovolnictví. Každé úterý v čase od 10:00 do 15:00 je Kalyna vyhrazena pro maminky s dětmi. Máte příležitost využívat hernu, kavárnu a/nebo knihovnu, kde naleznete knihy i časopisy. Každý čtvrtek nabízíme prostor pro seniory od 10:00 do 15:00, i oni zde mají možnost využívat kavárnu, knihovnu a další služby. 

Zveme vás  na nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové buňky! Přijďte si s námi vychutnat lahodnou a kvalitní kávu, která probudí vaše smysly a dodá energii vašemu dni. Těšíme se na vás!

Rezervace míst pro coworking a kavárnu je možné domluvit na tel. 608 125 470Přijďte ochutnat naši nejnovější lahůdku - kávu "Blue Dalgona"! Tato novinka přináší do vašeho šálku nejen nezapomenutelnou chuť, ale i osvěžující modrou barvu, která vás okouzlí. Připravte se na nevšední zážitek plný chutí a barev, který si zamilujete.


Navštivte naši kavárnu a nechte se naší "Blue Dalgona" okouzlit!

Těšíme se na vaši návštěvu!